Суть Братів мусульман

27/06/2012 § Залишити коментар

The Evils of the Muslim Brotherhood Evidence Keeps Mounting, by Raymond Ibrahim. June 25, 2012

Мохаммед Морсі, кандидат в Президенти Єгипту від тривалий час забороненої в країні організації «Братів мусульман», на основі яких були створені майже всі інші ісламістські рухи, включно з аль-Каїдою, щойно здобув перемогу. Те, що міжнародна спільнота замість обурення поставилась до цієї новини з байдужістю, свідчить про успіх спроб апологетів Ісламу на Заході створити для Братів мусульман образ «поміркованих ісламістів» — попри те, що таке словосполучення не має сенсу, оскільки «ісламісти» прагнуть запровадження Шаріату і за визначенням не є поміркованими.

Представники адміністрації Обами пішли ще далі, коли назвали Братів «переважно світськими» та «плюралістичними».

Та в реальному світі переважають докази того, що Брати мусульмани є черговим ворожим ісламістським угрупуванням, що прагне досягти світового панування будь-якими засобами. Нижче наведені три приклади нещодавніх повідомлень, що були проігноровані західними ЗМІ. Всі три приклади доводять, що Брати мусульмани ворожо ставляться до невірних взагалі, та до християн (коптів) зокрема, та відкрито закликають мусульман до махінацій на виборах заради впровадження Шаріату:

проти невірних: На великій конференції на підтримку Мохаммеда Морсі, на трибуні з великим портретом самого Морсі і в присутності великої кількості провідних членів Братів, включно з Хайратом ель-Шатерjм, у шейха стався словесний прорив. Він процитував Коран 9:12, улюблений вірш джихаду, аби назвати всіх єгиптян, які не проголосують за Морсі — майже половину країни, світське населення і коптів, які голосували за Шафіка — «противниками Шаріату Аллаха» і «невірних лідерів», яких справжні мусульмани мають «побороти» і підкорити.

Відео промови шейха було показане на ток-шоу єгипетського коментатора Хали Сархани, яка вигукнула: «Це неймовірно! Як ця промова може бути пов’язана з кампанією Морсі?» Гість на її шоу правильно уточнив: «зверніть увагу на використання [шейхом] слова “боротись”—”боротись лідерами невірних” [Коран 9:12], це відкрите підбурювання до вчинення насильства щодо тих, хто не згоден з ним… Як може такий радикальний шейх виступати в присутності та за байдужості [лідерів Братства, зокрема] Хайрата ель-Шатера?» Також Брати не засудили і не відсторонились від закликів шейха до джихаду і такфіру.

проти християн: Саме через подібні спалахи риторики проти невірних, видається правдоподібними чутки, що сам Марсі хвалився тим, що він «здатен досягти другого підкорення Єгипту Ісламом (фатх), а всі християни або будуть вимушені прийняти Іслам, або ж сплачувати джизью».

Якщо говорити про меншину християн-коптів в Єгипті, то в статті «Брати мусульмани питають, чому їх бояться християни?!» світський письменник Халед Мунтасер, на основі аналізу офіційних документів і фатв Братів, дає відповідь на це питання. Так, в № 56 журналу Братів «Покликання» (аль-да’ва), надрукованому в грудні 1980 року, провідний представник Братів Шейх Мухаммад Абдулла аль-Хатіб ухвалив кілька антихристиянських заходів, включно зі знищенням церков і запобіганням похованню нечистих, «невірних», християн поблизу могил мусульман. Знову ж таки, ця точка зору ніколи не була спростована братами. Мунтасер робить висновок, що «після таких фатв, доктор Морсі та його колеги з Братства можуть тільки питати та дивуватись, — “а чому ж нас не люблять копти?!”».

Брехня, шахрайство та фальсифікації заради перемоги: В нещодавній статті «Приховані наміри ісламістів», що з’явилась у Watani, автор Юсеф Сидхом наводить документ, «на якому розміщені логотипи і Братів мусульман, і політичного крила, партії Свободи і справедливості». Автор документа Хайрат ель-Шатер, заступник верховного керівництва, звертається «до всіх регіональних філій Братства». Документ закликає мусульман до шахрайства, фальсифікацій, та «вдаватись до будь-яких засобів впливу на голосування» заради перемоги Морсі. Перемога таки дісталась Морсі, як і численні закиди у фальшуванні результатів. Ель-Шатер завершує документ словами: «Брати, ви маєте розуміти, що наш інтерес лежить там, де є Шаріат Аллаха , і досягнути його можна лише зберігши організацію (БМ) та Іслам».

Коротше кажучи, Брати-мусульмани не змінилися, змінився тільки їхній образ на Заході. Як і в часи заснування в 1928 році, організація прагне поширювати та впроваджувати закони Шаріату — закони, що сповнені ненависті до не-мусульман, «інфідель», особливо до християн, і дозволяють будь-що, від брехні до шахрайства, заради перемоги Ісламу. Тепер, коли Брати отримали владу, світ може чекати на масштабні прояви цих настанов.

Advertisements

Tagged: , , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

What’s this?

You are currently reading Суть Братів мусульман at Коментарі.

meta

%d блогерам подобається це: