У Канаді з’явився посібник для мусульман: чоловік повинен керувати дружиною «б’ючи її палицею»

27/03/2012 § Залишити коментар

Чоловікові пропонується керувати своєю дружиною, використовуючи силу або погрози, проте бути люб’язним з нею, «навіть якщо вона дурна або неповоротка». Жінці автор посібника рекомендує задовольняти всі бажання чоловіка і стежити за собою.
В кінці минулого тижня у Торонто (Канада), на прилавках книжкових крамниць з’явилась 160-сторінкова книга «Подарунок мусульманській парі», видана у Делі. Автор посібника, видатний знавець ісламу, рекомендує чоловікам бити дружин палицею за різні провини.

Праця професора Молаві Ашрафа Алі Танві, чия думка з питань ісламських традицій і способу життя вважається у мусульманському світі дуже авторитетною, покликана розкрити перед молодим мусульманином секрети подружнього життя. У книзі детально розглядаються способи контролю над дружиною, а також варіанти погроз на її адресу і методи фізичного насильства, пише Slate.

Автор не виключає того, що «чоловіку доведеться керувати своєю дружиною, використовуючи силу або погрози», тим не менше, він повинен бути люб’язним із нею навіть у тому випадку, якщо вона «дурна або неповоротка». Жінці слід задовольняти всі бажання чоловіка, не нехтувати своїми обов’язками і стежити за собою. Чоловік може карати дружину за проступки, «б’ючи її руками або палицею, позбавляючи грошей, а також тягаючи за вуха». При цьому чоловікові слід «тримати себе в руках», аби не перестаратися.

Канадський політик Тарек Фатах, переконаний противник шаріату, заявив, що поява подібної книги у магазинах Канади ще нещодавно здавалася неймовірною. «Ми не можемо говорити про те, що радикальний іслам йде в Канаду… Він вже тут», — зазначив Фатах.

  Посилання

  1.  Дзеркало Тижня
  2.  Slate.fr
  3. Atlas Shrugs
Advertisements

Tagged: , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

What’s this?

You are currently reading У Канаді з’явився посібник для мусульман: чоловік повинен керувати дружиною «б’ючи її палицею» at Коментарі.

meta

%d блогерам подобається це: