Переслідування християн мусульманами: січень 2012 року

28/02/2012 § Залишити коментар

Переклад статті Muslim Persecution of Christians: January 2012 Реймонда Ібрагіма українською.

Початок нового року засвідчив тільки збільшення утисків християн з боку мусульман, від Нігерії, де тотальний джихад був оголошений для вигнання всіх християн з мусульманської півночі країни, до Європи, де перехід мусульман в християнство як і раніше переслідувався як відступництво. За словами голови Комісії США з міжнародної релігійної свободи, «Еміграція християн з цього регіону безпрецедентна за обсягами, і вона збільшується з року в рік», протягом нашого покоління, він прогнозує, що «християни можуть зникнути в Іраці, Афганістані, та Єгипті».

В міжнародній доповіді наголошується, що дев’ять з першої десятки країн, де християни стикаються з «найважчим» переслідування є переважно мусульманські країни. У відповідь на ці дані, представник Ватикану заявив, що:

серед найбільш серйозних проблем, зростання ісламського екстремізму, заслуговує особливої уваги. Осіб та організацій, що займаються екстремістської ісламської ідеології здійснюють страшні акти насильства в багатьох місцях по всьому світу: секта Боко Харам в Нігерії є лише одним прикладом. Потім є відчуття небезпеки в країнах, де нещодавно сталась так звана “арабська весна”, що спонукає багатьох християн до втечі і навіть еміграції.

Нижче наведений невичерпний впорядкований за темами перелік випадків переслідування християн мусульманами по всьому світу.

Відступництво

Іран: конверт з ісламу до християнства була арештована у власному будинку та засуджена до двох років позбавлення волі. Раніше вона пережила п’ять місяців невизначеності будучи ув’язнена у сумно відомій в’язниці Евін, де уряд сподівався, що вона прийде до тями і відмовитися від християнства. Вона була визнана винною в «широкій анти-ісламській пропаганді, вводячи в оману громадян, формування так званої домашньої церкви, образа священної постаті і дії проти національної безпеки». Крім того, іранський пастор Юсеф Надархані продовжує страждати у в’язниці. Зовсім недавно він відхилив пропозицію бути звільненим за умови публічного визнання ісламського пророка Мухаммада як «посланника, посланого Богом», що означало б відмову від християнства, оскільки Мухаммад / Коран відкидає його.

Кенія: мусульманські відступники, які шукають притулок в Кенії в даний час відстежуються і піддаються нападам з боку мусульман з країн їх походження: ефіоп, який після переходу в християнство, був розстріляний батьком, викрадений і мало не вбитий, тепер отримує загрозливі текстові повідомлення. Крім того, Угандійський конверт в християнство перебуває в підпіллі, його рухи строго обмежені, оскільки «мусульмани шукають можливості убити мене. Мені потрібен захист і допомога».

Кувейт: королівський принц, який відкрито заявив, що він прийняв християнство, підтвердив той факт, що він тепер може бути мішенню вбивства за відступництво.

Норвегія: Два іранських новонавернених в християнство на прогулянці, були забиті ножами людьми в масках, які кричали «невірні!» (інфідель). Один з постраждалих прийняв християнство в Ірані, через загрозу життю емігрував до Норвегії, де сподівався уникнути переслідувань.

Сомалі: жінка, яка прийняла християнство, була проведена перед натовпом та публічно висічена в покарання за прийняття «іноземної релігії». Публічна порка мала ознаменувати звільнення з ув’язнення, яке тривало з листопада. Вона отримала 40 ударів батогом, під знущальні вигуки сотень мусульманських глядачів. Очевидець сказав: «Вона втратила свідомість. Я думав, що вона померла, але незабаром вона отямилась і її родина забрала її». Крім того, «Сомалійські ісламісти заарештували батька-мусульманина після того, як двоє його дітей прийняли християнство» та втекли. Він звинувачується «неспроможності виховати синів як добрих мусульман», тому що «хороші мусульмани не можуть звернутися до християнства».

Занзібар: Після пограбування, мусульманський конверт в християнство викликав поліцію до себе додому. Поліція помітила Біблію під час огляду оселі. Хід розслідування відразу ж змінився з пошуку злодіїв на запитання, чому він «практикував заборонену віру». Він був ув’язнений на вісім місяців без суду і слідства, а після звільнення був відкинутий своєю сім’єю і захворів та залишився без даху над головою.

Напади на церкви

Азербайджан: пастор опинився під загрозою кримінальної справи після нападу на його церкви під час недільної служби. Раніше він повідомив, що «кримінальну справу було розпочато через релігійну літературу, яка викликає захоплення іншими конфесіями», і був тиск з боку влади покинути цей район, що він зробив, і тепер щотижня подорожує на великі відстані аби вести церковні служби.

Єгипет: Перед тим, як єпископ збирається відкрити неповний Абу Макка церкви і святкувати Хрещення маса, велика кількість салафітів і членів Мусульманського братства увійшли в будівлю, стверджуючи, що церква не мала ліцензії і тому ніхто не може молитися в ній. Один мусульманин зауважив, що будівлі будуть придатні для мечеті та лікарні.

Індонезія: наклейка на задній частині автомобіля члена обложеної церкви Ясмін зі словами: «Нам потрібен дружній Іслам, не агресивний Іслам», поширений родиною покійного президента-мусульманина, спричинило черговий напад ісламістів на церкву: десятки мусульман «тероризували спільноту і напали на декількох прихожан церкви». З 2008 року товариство було змушене проводити недільні служби на тротуарі біля церкви, а потім в будинку парафіян. Все ще не задоволені, сотні мусульман пізніше шукали і знайшли приватний будинок, де збирались і проводили служби прихожани церкви і завадили їм там же: «Це переходить межу. Демонстранти підійшли до житла, яке не є громадським місцем». В новій доповіді наголошується, що антихристиянські атаки майже подвоїлися в минулому році.

Нігерія: Незабаром після ультиматуму джихадистів християнам покинути регіон за три дні або померти, озброєні мусульмани увірвалися в церкву і «відкрили вогонь по віруючих, коли їхні очі були закриті в молитві», та вбили шістьох, в тому числі дружину пастора. Тоді, як друзі і родичі зібралися, щоб оплакати смерть убитих, з’явились мусульмани з криками «Аллах акбар» і знову відкрили вогонь, убивши ще 20 християн. Кілька інших церков піддалися бомбардуванню, та ще семеро були вбиті.

Пакистан: розлючені співами дітей колядок в довколишній церкви, мусульмани на молитві в мечеті, вирішили змусити їх замовкнути, в тому числі сокирою: «Діти готувалися до завтрашньої, недільної, меси. Дзвінкий сміх перетворився на переляканий плач, коли раптом четверо чоловіків, один з них з сокирою, увірвалися в церкву. Чоловіки побили дітей, зруйнували меблі, розбили мікрофон об підлогу і повалили вівтар. “Ви заважаєте нашій молитви. Ми не можемо молитися правильно. Як ви смієте використовувати мікрофон і динаміки?”» (Іслам забороняє християнам відзначати гучно в церкві, заборонені дзвоники, мікрофони і т.д.) Крім того, був зруйнований центр, який належав католицькій церкві 125 років, та служив «благодійним цілям», в ньому розміщений будинок для літніх, школа для дівчаток, монастир і каплиця для молитви, після того як було виявлено, що його земля коштує грошей, а в процесі зносу робочі знищили Біблії, хрест і статую Діви Марії.

Занзібар: мусульмани знищили дві церкви: одна була спалена, а друга зруйнована, обидві під вигуки «Аллаху Акбар».

Зиммі

Загальна зневага, приниження і придушення немусульман, людей «другого сорту»

Данія: В спільноті Оденсе з мусульманською більшістю, були побиті дві машини сім’ї християн з Ірану, розбиті вікна, порізані сидіння, і нарешті підпалені, лише тому, що в автомобілі висіли розп’яття, відтоді сім’я переїхала в невідомому напрямку. Крім того, «Міністерство церков» змінить свою назву на «Міністерство філософії життя» аби не дратувати мусульман.

Єгипет: В останньому випадку колективного покарання, натовп з понад 3000 мусульман напав на християн в селі через чутки про те, що один копт мав інтимні фото мусульманки на своєму телефоні (що сам копт заперечує). Були пограбовані та підпалені будинки і магазини коптів. Троє були поранені, а «тероризовані» жінки та діти, які втратили свої будинки стояли на вулиці бо їм нікуди йти. Як завжди, армії знадобилась година щоб проїхати 2 км до села, і жоден із злочинців не був заарештований.

Нігерія: ісламісти з секти Боко Харам підпалили місіонерський будинок християн. В результаті мешканці будинку, в основному, діти-сироти і менш привілейовані, залишилися без даху над головою. Тим часом, високопоставлений офіцер дозволив втекти натхненникові вибухів церкв на Різдво, що засвідчило як добре вкорінені ісламісти в уряді.

Пакистан: суддя відмовив відпустити під заставу християнина, звинуваченого в оскверненні Корану, що відповідно до законодавства Пакистану є богохульством, незважаючи на відсутність доказів проти нього: відповідно до шаріату, слово християнина варте половини слова мусульманського обвинувача.

Саудівська Аравія: Представники влади обшукали 29 християнських жінок і напали шість християнських чоловіків після арешту їх після молитовного зібрання у приватному будинку. Ув’язнені в минулому місяці, без суду і слідства, вони не сказали, коли і якщо вони будуть звільнені. Влада провела обшуки з роздяганням жінок, які наполягали що не скоїли жодних злочинів, в антисанітарних умовах. У результаті, деякі жінки були поранені і страждають захворюваннями, але влада не надає їм медичної допомоги.

Судан: Представники влади погрожували заарештувати церковних лідерів, якщо вони братимуть участь в «євангелізаційних заходах» та не виконають наказ, щоб надати імена та ідентифікаційні дані віруючих: «Наказ був спрямований на переслідування християн на тлі зростаючої агресії по відношенню до християнства … суданський закон забороняє місіонерам євангелізації та перетворення з ісламу в іншу релігію, і карається позбавленням волі або стратою, хоча раніше за виконанням таких законів суворо не стежили». Відповідно, декілька днів і тижнів згодом були заарештовані два євангелісти за неправдивими звинуваченнями і побиті поліцією.

Туреччина: християнин, який шукав притулку, після втечі з Ірану через віру «був жорстоко поранений турецьким роботодавцем який облив його окропом, а його тіло отримало сильні опіки», через «екстремістські релігійні погляди» свого мусульманського роботодавця, який «сказав йому, у нього не було прав, і що він не буде платити йому будь-які гроші», після того, як християнин попросив його узгодити заробітну плату. Він «всього лише один приклад із сотні іранських християн, які шукають притулку, які живуть в такій ситуації в Туреччині».

Викрадення, викуп, вбивство

Єгипет: викрадення 16-річної дівчинки-християнки, яка зникла понад місяць тому, перетворилось на «перетягування каната між християнською родиною та мусульманськими юристами.» Суд став на сторону ісламістів, наказавши дівчині, яка відбудеться в державної допомоги вдома, поки вона не досягне 18-правової вік конверсії замість повернення її до своєї сім’ї. Коптські активісти стверджують, що рішення «закликає ісламістів викрадати неповнолітніх християн для навернення в іслам.»

Пакистан: християнська дівчина, яка була викрадена в 2001 році, коли їй було 15 років і змушена одружитись за мусульманина, повернулася до своєї католицької сім’ї після 10 років. Її випадок не поодинокий: «Є принаймні 700 випадків на рік викрадення християнських дівчаток і примушений вийти заміж за мусульман». Крім того, «протягом останніх трьох місяців, дев’ять жінок були викрадені і насильно звернені в іслам».

Судан: Після того, як велику вантажівку розбив через ворота католицької церкви з’єднання, мусульмани пов’язані з ісламським урядом Судану викрали двох католицьких священиків і «жорстоко побили» їх та пограбували їх житло, викрали два автомобілі, два ноутбуки та сейф. Пізніше викрадачі змусили священиків зателефонувати єпископу з вимогою викупу в 500 000 суданських фунтів (185 530 доларів США).

Швейцарія: мусульманин забив до смерті власну доньку оскільки та зустрічалась з християнином: якби вони зустрічались в мусусльманській країні, то на її хлопця, як це часто буває, чекала б та сама доля.

Сирія: християнська громада в Сирії постраждала від серії викрадень і жорстоких вбивств, 100 християн було вбито, посля початку антиурядових заворушень, «діти були особливо мішенню викрадачів», які, якщо вони не отримують викуп зажадали, вбити жертву, в тому числі, які «розрізають на шматки і кинули в річку.» Останні звіти нагадують антихристиянські атаки, які стали звичайним явищем в Іраку протягом десятиліття.

Таджикистан: молодий чоловік, одягнений, як Дід Мороз-російський еквівалент Діда Мороза, був зарізаний під час відвідин родичів з подарунками. Натовп мусульман бив і різав його з вигуками «ти, невірний!», що примусило поліцію назвати причиною насильства «релігійну ненависть».

Advertisements

Tagged: , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

What’s this?

You are currently reading Переслідування християн мусульманами: січень 2012 року at Коментарі.

meta

%d блогерам подобається це: