Переслідування християн

Переслідування християн в ісламському світі досягло масштабів епідемії. Серія статей «Переслідування християн мусульманами» створена для відстеження деяких, але далеко не всіх випадків утисків християн з боку мусульман, що трапляються весь час. Цей проект служить двом цілям:

  1. Задокументувати те, що засоби масової інформації не роблять: звичаєве, якщо не повсякчасне, переслідування християн з боку мусульман.
  2. Показати, що таке переслідування не є «випадковим», а системним і взаємопов’язаним, що воно корениться в світогляді Шаріату.

Відповідно, кожен випадок переслідування зазвичай підходить під конкретну тему, в тому числі ненависть до церкви та інших християнських символів, сексуальні наруги над християнськими жінками, насильницьке обернення в Іслам, покарання за зречення Ісламу і закони про богохульство, крадіжки і пограбування замість джизья (дані), ставлення до християн як до «зиммі» (люди другого сорту), а також прості насильства і вбивства. Часті випадки, коли скоєно декілька злочинів одразу.

За випадками переслідування християн стежить «Релігійно-інформаційна служба України». Також про випадки переслідування християн можна дізнатись на сайті «Католицького оглядача». Докладнішу інформацію про Іслам та його роль в житті України можна дізнатись на сайті «Іслам в Україні».

Ця серія була започаткована американським дослідником Реймондом Ібрагімом. На цьому сайті вона розширена, та може охоплювати також і проблеми морального релятивізму, мультикультуралізму, інших проблем міжкультурних та міжцивілізаційних стосунків.

2012

  1. січень (Християноцид: Нігерію роздирає конфлікт між мусульманами та християнами)
  2. лютий
  3. березень (В Канаді з’явився посібник для мусульман, Зграя ісламістів вандалізувала військовий цвинтар)
  4. квітень
  5. травень (Салафіти: нова загроза для ФРН?)
  6. червень
  7. липень (В нападі на дві церкви в Кенії загинуло щонайменше 17 людей, В Пакистані спалено чоловіка, підозрюваного в оскверненні Корану, У християнських селах у Нігерії вбито 37 осіб)

Всі статті на тему «Переслідування християн мусульманами» на цьому сайті.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: